MEDICINSKA SKOLA PODGORICA

Forum MEDICINSKE SKOLE Podgorica :)

Ludi Bred Pit

Johny

Male
    Number of posts : 12
    Age : 24
    Registration date : 2009-02-12

Ludi Bred Pit

Post  Johny on Sun Aug 16, 2009 1:34 pm

"Pušio sam marihuanu godinama, ali prestao sam kada sam postao otac", kaže glumac, ali javnost mu ne veruje!

Bred Pit (45) razgovarao je o svojim "duvačkim" danima u emisiji Bila Mejera.

"U filmu 'Prava romansa' igrao sam momka koji je sve vreme naduvan. To je bila savršena uloga za mene u tom trenutku".

"Kada sam postao otac, shvatio sam da moram da budem budan i oprezan 24 sata dnevno. Ne možete da pazite decu ako su vam oči zamagljene, i osećate se kao krofna", podelio je sa publikom glumac svoje neobično iskustvo.

Međutim, voditelj ga je prozvao, i rekao da je nedavno na jednoj holivudskoj žurci video Pita kako zavija marihuanu u papir za cigarete.

"Istina je, umem da napravim džoint kao pravi umetnik", rekao je kroz smeh Pit, otac šestoro dece sa partnerkom Anđelinom Džoli.

Current date/time is Sat Sep 23, 2017 10:30 am